התקשרו: 09-7447730

השירותים שלנו

אילן בר-שלומי שטוסר סוכנות לביטוח בע"מ. אנחנו מציעים ללקוחותינו 360 מעלות של מומחיות בכל ענפי הביטוח:

רכב, בית, ביטוחים עסקיים וגם פנסיה, גמל והשתלמות.

ביטוחי רכב

ביטוח חובה – ביטוח חובה לרכב הוא ביטוח שכל נהג חייב לעשות על פי חוק. מדובר בביטוח שמכסה נזקים גופניים שעלולים להיגרם כתוצאה משימוש ברכב במקרה של תאונה, בין אם זה לנהג, לנוסעים שנמצאים ברכב או להולכי הרגל. חשוב לדעת – לא ניתן לעבור מבחן רישוי (טסט) מבלי שיהיה ברשותנו ביטוח חובה בתוקף. 

ביטוח מקיף – ביטוח המכסה אבדן או נזק שנגרם לרכב המבוטח ובנוסף, הביטוח כולל כיסוי עבור נזקים שיגרמו לרכוש של צד שלישי, כתוצאה מהשימוש ברכב .
לאחרונה החלו חברות ביטוח כדוגמת , הראל , מנורה הפניקס לחשב את הפרמיה לתשלום עבור ביטוח המקיף עפ"י צריכת הק"מ בפועל בתקופת הביטוח , מבוטחים הנוסעים עד ל 10,000 ק"מ בשנה יכולים להוזיל משמעותית את פרמיית הביטוח בסוג ביטוח זה.
בסוג ביטוח זה נהוג לרכוש בנוסף הרחבות : כגון שרותי דרך ( חילוץ וגרירה) , רכב חלופי במקרה תאונה וגנבה כיסוי לנזק למראות ולשמשות שלא עקב תאונת דרכים.

ביטוח צד ג' – ביטוח המבטח רק את הנזקים שמבוטח יכול לגרום לרכוש צד ג' מבלי שרכבו שלו יהיה מבוטח .  כלומר במקרה תאונה , הכיסוי הוא אך ורק כלפי רכוש צד ג' ואילו המבוטח לא יכול לתבוע כל נזק שנגרם לרכבו שלו אל אותה חב' ביטוח בה הוא מבוטח.

ביטוח דירה ותכולה

ביטוח מבנה – ביטוח המבטח בפני נזקים כגון שריפה, הצפה, רעדית אדמה וכיוצ' למבנה עצמו: כמו תקרה, קירות, מרפסות פרגולות ועוד וגם מפני נזקים העלולים להגרם במערכות שונות כגון אינסטלציה, חשמל ודודי מים.
נהוג להוסיף לביטוח זה גם ביטוח צד ג' המבטח בפני נזקים שיכולים להגרם למבקרים בדירתו של המבוטח כמו פציעה עקב החלקה, וגם נזקים שיכולים להגרם לדירות השכנים כתוצאה מנזילת מים או לרכוש המשותף של דיירי הבניין.

ביטוח תכולה – ביטוח המבטח את הרכוש שלכם שנמצא בדירה, רהיטים, מכשירים חשמליים תכשיטים וחפצי אומנות וכל חפץ שרכשתם ואספתם במשך השנים. ומגן עליכם מפני הוצאות גדולות ובלתי צפויות במקרה של נזק לרכוש, שאינו חלק ממבנה הדירה.
הנזקים המבוטחים הם נזקים בפני נזקי אש, מים, גנבה. ניתן להרחיב את הביטוח תמורת תוספת פרמיה ולהפוך את הביטוח לביטוח מסוג "כל הסיכונים" כשמו כן הוא כל נזק מבוטח למעט זדון.
בד"כ נהוג לרכוש הרחבה זו לתכשיטים המבוטחים.
טיפ חשוב מאחר והתכולה בד"כ משתנה לאורך השנים מומלץ לערוך סקר תכולה על חשבונה של חברת הביטוח אחת ל 5 שנים. כך נבטיח כי אכן התכולה בכללותה תהיה אכן מבוטחת.

ביטוח לעסק

שלל של כיסויים ביטוחים הנרכשים בהתאם לאופי וסוג הפעילות העסקית של המבוטח
לרוב בפוליסה עסקית נמצא את הכיסויים הבאים :
תכולה – ביטוח המבטח את רכוש העסק , כגון מחשבים , ריהוט , מכונות ייצור ועוד
ביטוח צד ג' – ביטוח המגן על המבוטח בפני תביעות נזיקין כגון פציעות, חבלות נזק לרכוש  העלולים להגרם ללקוחות , ספקים  וכל מבקר לגיטימי בשטח הפעילות העסקית של המבוטח
אחריות מקצועית – לרוב למקצועות פרופסיונלים  כגון אדריכלים , רופאים , רו"ח עו"ד וכיוצ'
ביטוח זה מגן בפני תביעות רשלנות מקצועית אשר המבוטח עלול להיתבע בגין מי מלקוחותיו
חבות מעבידים – ביטוח המגן על מעבידים בפני תביעות של עובדים הנפגעים במהלך עבודתם , והנזק שנגרם להם הוא מעבר לפיצוי אותו נתן לתבוע מביטוח לאומי בשל נפגעי תאונות עבודה.
אחריות המוצר – מבוטחים אשר פעילותם העסקית כרוכה בין השאר בייצור מוצרים המשווקים לציבור ואשר פגם בהם עלול לפגוע ברוכש המוצר , בין אם מדובר בנזק פיזי או ממוני ובעתיו של

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח המשלם בראש ובראשונה את ההוצאות הרפואיות שעלולות לקרות, בעת שהייה בחו"ל.
מאחר וברוב המקרים הנוסע הוא בגדר תייר בלבד במדינה בה הוא מבקר, אי לכך הוא לא זכאי לשרותים רפואים היה ויקרה לו כל אירוע רפואי הדורש טיפול רפואי מקטן עד גדול.
הפוליסה מבטיחה סכום ביטוח כנגד הוצאות רפואיות בגובה 5 מיליון דולר ארה"ב לכל מבוטח.
על בסיס ההוצאות הרפואיות נהוג להוסיף הרחבות בהתאם לצורך כדוגמת ההרחבות הבאות:
כיסוי לכבודה – מבטח את המזוודות אתן טסים כנגד נזק אובדן ואף פיצוי כספי היה והמזוודות מגיעות באיחור למדנית היעד ומשאירות את הנוסע ללא דברים בסיסים.
כיסוי לספורט אתגרי – הרחבה הנרכשת למי שחלק ממטרת הנסיעה שלו היא עשיית ספורט כגון סנפלינג, ספורט ימי לסוגיו, וכו'.
כיסוי לספורט חורף – הרחבה הנרכשת למי שחלק ממטרת הנסיעה שלו היא סקי/ סנובורד וכו'
איתור וחילוץ – הרחבה הנרכשת למי שיעד הנסיעה שלו כולל בין השאר מקומות/אזורים אשר בהם יש חשש כי הנוסע יאבד את דרכו ו/או יזדקק לחילוץ היה ולא יוכל לשוב בכוחות עצמו כגון טראקים בג'ונגלים או טיפוס לפסגות הרים בהן החמצן דליל.
כמו כן מומלץ לרכוש הרחבה זו למי שיעד הטיסה שלו היא מדינה המוגדרת "מדינת עולם שלישי"

ביטוח בריאות פרטי

ביטח רפואי המעניק הגנה נוספת אשר לא נמצאת במסגרת חוק הבריאות הממלכתי וקופות החולים: כגון מימון לתרופות שאינן בנמצא ב"סל הבריאות" אשר הנן בגדר "מצילות ומאריכות חיים". 
האפשרות לבצע פרוצדורות רפואיות באמצעות מנתחים שאין להם בהכרח הסכם עם קופת החולים בה חבר המבוטח, ובטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות ביותר לרבות טכנולוגיות חדשניות מחליפות ניתוח.
האפשרות להפוך להיות אזרח "העולם הגדול" היה ויש צורך בהשתלת איבר, ולא להמתין לאיבר בארץ לאור המחסור באיברים.
האפשרות לקבל טיפולים מצילי חיים במסגרת טיפולים אשר לא ניתנים בארץ האפשרות לקבל החזר בגין התייעצות עם רופאים מומחים בעת הצורך ועוד.

ביטוח/חיסכון פנסיוני

העולם הפנסיוני על כל סיבוכיו עוסק בסופו של יום ב שלוש עולמות תוכן: 

פרישה – מה סכום הכסף הח"פ ו/או גובה הקצבה אותה יקבל  חוסך בשעה שיפרוש סופית ממעגל העבודה.

נכות – מה סכום התשלום החודשי אותו יקבל המבוטח בשעה שתוך כדי המצאותו במעגל העבודה יגרם לו אירוע בין אם רפואי / תאונתי אשר ישלול ממנו את היכולת להמשיך ולעסוק במקצוע בו עסק ערב נכותו  בין אם באופן זמני ובין באופן קבוע.

פטירה – מה גובה הסכום בין אם ח"פ ו/או תשלום חודשי ישאיר אחריו מבוטח  אשר נגרם לו אירוע פטירה תוך כדי הימצאותו במעגל העבודה.

המוצרים הפנסיונים העונים על עולמות תוכן אלו הם: קרנות הפנסיה לסוגיהן, קופות הביטוח לסוגיהן (ביטוחי מנהלים ותגמולים לעצמאים ) קופות הגמל לסוגיהן לרבות קרנות השתלמות.
כדאי לדעת כי לרוב התשלומים המתקבלים ממוצרים פנסיונים כדוגמת קצבאות הן הכנסות החייבות במס.

בין אם אתה שכיר ו/או עצמאי תוכל לקבל מאתנו תכנון פנסיוני מקיף תוך שימוש בסימולטורים מתקדמים
לרבות תכנון מס בעת פרישה מעבודה

פרישה ממעגל העבודה

לפרישה ממעגל העבודה יש היבטים רבים חלקם רגשיים וחלקם ממוניים:
החסכון הפנסיוני שנצבר לאורך כל שנות עבודתו של שכיר/עצמאי לרוב יפגיש אותו עם סכומי כסף גבוהים מאוד שחלקם חייבים במס הכנסה.
בתכנון פרישה יש להביא בחשבון את הצורך של הפורש בקבלת סכומי כסף ח"פ ובין קבלת תשלום חודשי קבוע לכל ימי חייו.
כמו כן יש לתכנן ולהביא בחשבון את הצורך של מרבית הציבור להביא בתכנון את ההורשה לבן/בת זוגם וכן לילדיהם.
והכל ממקום של תכנון מס והפחתתו בהתאם לדיני המס והוראות ביצוע רשות המיסים .
במציאות העכשווית שלטונות המס מאפשרים לכל שכיר ועצמאי להוציא סכומים לא מבוטלים בפטור ממס .  החכמה היא לדעת לנצל את הפטור באופן מושכל.

תהליך יעוץ פרישה נכון חשוב שיכלול את התהליכים הבאים :
*מיפוי כל המוצרים הפנסיוניים שברשותכם
*הבנת הצרכים הייחודיים שלכם בעת הפרישה מהעבודה
*בחינת מגוון פתרונות המס האפשריים
*קיבוע זכויות למתן פטור מענקים/ קצבה ו/או היוון קצבה (טופס 161 ד')
שילוב אופטימלי בין קבלת סכומים חד פעמיים לקצבה חודשית לפי הצרכים שלכם
הצגת חלופות להשקעת מענקי הפרישה והפיצויים

דברו איתנו

תפריט נגישות